Okna PCV Szczecin - Szybko i z gwarancją jakości

 

pcv

NOWOCZESNE OKNA PCV zbudowane na bazie nowego, 5-komorowego całkowicie płaskiego profilu z zestawem szybowym termoizolacyjnym U=1,0 W/m2·K, lub za dopłata wkłady zestaw szybowy składający się z trzech szyb o wspólnym współczynniku termoizlolacyjnym W/m2·K przy zastosowaniu okuć ROTO NT. 


Oferujemy również okucia antywłamaniowe, klamki z przyciskiem, klamki z kluczykiem, zatrzaski do drzwi balkonowych i tarasowych, hamulce okienne cierne i w klamce okiennej.


OKNA PCV - JAKOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ
Najwyższa jakość wykonania okien gwarantowana jest przez system zarządzania jakością zgodny z ISO 9001:2000.
Okucia obwiedniowe ROTO NT (w kolorze srebrnym) zapewniają niezawodne funkcjonowanie okien przez długie lata.
5-letnia opieka gwarancyjna przy autoryzowanym montażu (zgodnie z treścią Warunków Gwarancyjnych).pcvTERMOIZOLACJA
Specjalny zestaw szybowy o zwiększonych właściwościach termoizolacyjnych U=1,0 W/m2·PRESS-GLAS oraz PILKINGTON, wpływa znacząco na obniżenie kosztów ogrzewania dzięki istotnemu zmniejszeniu strat ciepła.
Profile okienne mogą być dodatkowo wypełnione w kształtowniki ocieplone pianką poliuretanową.
ESTETYKApcv

Listwy przyszybowe o zaokraglonym lub kańciastym kształcie do wyboru.
Uszczelki przyszybowe i przylgowe dopasowane do kolorystyki okna (w oknach białych uszczelki szare, w oknach kolorowych uszczelki czarne).
Unikalny okapnik wodny dodatkowo podnoszący walory wizualne okna. Dostępny w standardzie w drzwiach balkonowych z ruchomym słupkiem, a w innych oknach za dopłatą.SZTYWNOŚĆ I SZCZELNOŚĆ
Solidny, 5-komorowy profil, o szerokości 70 mm, posiadający komorę wzmocnieniową o dużych wymiarach z zastosowanym w standardzie ocynkowanym, stalowym wznocnieniem gwarantują odpowiednią sztywność profili.
Oryginalny kształt zewnętrzny słupka ruchomego ze wzmocnieniem stalowym zapewniający wysoką sztywność całego okna.
Okna i drzwi balkonowe o wysokości >1914 mm (w skrzydłach R) wyposażone są w niezawodne dociski zewnętrzne, gwarantujące zwiększoną szczelność (rekomendowane wynikami badań przeprowadzonych przez Instytut Techniki Budowlanej).
Niskie uszczelki wykonane z materiału Tefablock i Marvilex, które w odróżnieniu od powszechnie stosowanych zachowują bardzo wysoką elastyczność również w niskich temperaturach.pcvWYGODA UŻYTKOWANIA
Idealnie płaska, pochylona powierzchnia wewnętrzna ościeżnicy z bardzo wysokim progiem gwarantuje łatwe utrzymanie okna w czystości oraz skuteczne odprowadzanie wody.
Dla zapewnienia wygody oraz optymalnego i zdrowego klimatu mikrowentylacja w standardzie (w skrzydłach UR).
Każde okno wyposażone jest w profil podparapetowy, komplet klamek i kotew.

 

 

 

WŁAŚCIWOŚCI TECHNICZNE

  • ciepła ramka międzyszybowa
  • współczynnik przenikania ciepła U=1,0 W/m2·K
  • klasa izolacyjności akustycznej Rw=30÷34 dB
  • współczynnik infiltracji powietrza a≤0,3m3/(m·h·daPa2/3) - okna nierozszczelnione
  • współczynnik infiltracji powietrza a=0,5÷1,0m3/(m·h·daPa2/3) - okna rozszczelnione
  • szczelność na przenikanie wody - okna i drzwi balkonowe nie wykazują przecieków przy zraszaniu ich powierzchni wodą w ilości 2l/1min./1m2 powierzchni, przy różnicy ciśnień ∆p=200 Papcv     

Uwaga! Niniejsze dane mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art.66, par.1 Kodeksu Cywilnego. Producent zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji technicznej wyrobu.

 

 

* Kliknij na miniaturki, aby powiększyć.

pcvpcv

okna pcv szczecin, okna szczecin, okna drewniane, kolorowe okna